Zip Perde

Zip Perde

Zip perde diğer adıyla fermuarlı perde motorlu perde sistemidir. Stor perde gibi özel kumaşlarla donatılmıştır.

Zip Perde Nedir?

Zip perde diğer adıyla fermuarlı perde motorlu perde sistemidir. Stor perde gibi özel kumaşlarla donatılmıştır. Bunda ki amaç rüzgar ve yağış gibi zorlu ortam koşullarında direnç ve dayanıklılık görmektedir.

Zip perde, kendi özel parçaları ile akıllıca inşa edilmiş en önemli stor perde sistemidir. Hafif ve sofistike bir görünüm için kendiliğinden hizalanan yan kanallara sahip fermuarlı ekran çok önemlidir.
Her bir fermuarlı zip perde modelini, aralarında boşluk bırakmadan size uçtan uca mükemmel bir uyum sağlamak için tasarlıyor ve uyguluyoruz. Bireysel ihtiyaçlarınıza, çeşitli kontrollere ve kapalı kutu kapaklarına uygun bir dizi özel renk sunuyoruz. Zip perde sistemleri hem konut hem de ticari uygulamalar için çok yönlü ve şıktır.

Zip perde artık UV standartlarında en son teknoloji ipliklerden sık sık dokunan Sergei Ferrari zip perde kumaşı ile konforu ve tüm olumsuz hava koşullarında müşterilerinin, zip perde modellerinin keyfini çıkarıyor . Bu aynı zamanda sağlam, stabil ve esneyen bir kumaş kullanımına da olanak tanır. Yaylar ve dişli kontrolleri ile yarı otomatik kilitleme kullanan ağırlık çubuğu contası, düz olmayan zeminlerde daha büyük açıklıklarda daha fazla kapsama alanı sağlar. Somfy, Becker motorları ve uzaktan kumanda ile güneşe hükmedebilirsiniz. Pergola perde olarak da kullanılan dış mekan jaluzileri her koşulda kullanılabilir.
Zip perde kurulumu, kendinizi, ailenizi ve misafirlerinizi bunaltıcı güneşten korumak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken dış mekanınıza mükemmel bir ektir.

Misafirlerinizi dışarıda ağırlamaktan hoşlanıyorsanız fermuarlı perde tam size göre. Pergolalar, verandalar ve balkonlar için ideal modern perde sistemidir, çünkü sadece güneşten değil aynı zamanda rüzgar, yağmur ve böceklerden de koruma sağlayan bir iç mekana dönüştürülebilirler. Böylece siz, müşterileriniz, aileniz ve siz dış etkenlerden rahatsız olmadan dış görünümün ve hissin tadını çıkarın. Şeffaf zip ekran olarak da uygulanmaktadır .
Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa olmak üzere yurt içindeki tüm illerde zip perde ürünlerini teslim ederek müşterilerimizin memnuniyetini görmek ne kadar doğru yolda olduğumuzun bir kanıtıdır. Zip ekran üreticileri için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir.

Zip Perde Fiyatlari

Stor perdelerimiz şık ve çok yönlüdür ve kurulumu kolaydır. Motorlu sistemlerde mevcuttur ve bunları herhangi bir duruma veya konfigürasyona uyacak şekilde bireysel veya çoklu bağlantılı hale getirebiliriz. Bioklimatik Pergola Zip Perde m2 fiyatları ürün kalitesine ve alüminyum profil et kalınlığına ve özel kalıp plastik detaylarına göre belirlenmektedir. Pergola Zip ekran fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.
Birçok kişi dış mekan perde sistemlerini mahremiyet veya estetik nedenlerle kullanır. İç mekan kumaşlarınızı güneşten korumayı hiç düşündünüz mü? Artık mobilyalarınıza, halınıza veya duvar kaplamanıza güneşin zarar vereceği konusunda endişelenmenize gerek yok. Güneş ışınlarına zarar vermeyen UV ışınlarının %95i koruyarak güneş koruyucu renk tonları sunuyoruz. Bu renkler idealdir çünkü sizi, ailenizi ve misafirlerinizi güneşin bunaltıcı ve zararlı ışınlarından korumak için kullanılabilirler.

Zip Perde Özellikleri

Önerilen: Harici uygulamalar. Konut ve ticari binalar için uygun
Maksimum Genişlik: 5000 mm genişliğe kadar özel olarak üretilir.
Çalışma kontrolleri: Motorlu (uzaktan kumandalı), krank dişlisi, yaylı çalıştırma
Kumaş Seçenekleri: Dokuma örgü kumaşlar dahil olmak üzere çeşitli favoriler mevcuttur; Görünürlük miktarını kontrol edin.
Renkler: 4 standart renkte kolayca bulunur;
Garanti: 2 yıl üretici garantisi
Teslimat: 10 iş günü

Neden Zip Perde Tercih Edilir

Gelişmiş Güneş / UV Koruması
Böcek ve rüzgar direnci
Gizlilik seviyenizi kontrol edin
Sergei Ferrari kumaş seçenekleri mevcuttur
Opsiyonel kapalı başlık kutusu kapağı
Fonksiyonel, kompakt ve kurulumu kolay
Tek buton ile motor açılıp kapatılabilir ve kontrol sağlanabilir.